Компресор HECHT 2052 50 л
Фото 6 |
HECHT 2052 24 л50 л |
|
У моделі 2026 об'єм ресивера 24 л, а в моделі 2052 — 50 л
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECHT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECHT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECHT 2052 50 л
Компрессор Hecht 2052 HECHT2052 | 7 399 грн. |
Компресор HECHT2052 | 7 400 грн. |
Повітряний компресор HECHT 2052 (1.5 кВт, 184 л/хв, 50 л) HECHT2052 | 7 399 грн. |
Компрессор HECHT 2052, мощность 1,5 кВт | 7 399 грн. |
Компрессор Hecht 2052 | 7 399 грн. |
Модификації HECHT 2052
Ціни на HECHT 2052 |
---|---|---|---|---|
HECHT 2026 24 л | від 6 199 грн. | 2 пропозиції | ||
HECHT 2052 50 л | від 7 399 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →