Компресор Rino ZC HM-V-0.48/200L 200 л мережа (400 В)
Rino ZC HM-V-0.48/200L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rino ZC HM-V-0.48/200L 200 л мережа (400 В)
Усі ціни 6 →Компресор RINO поршневий з ресивером 15 бар, 60 м3 (HM-V-0.48/200L) | 31 200 грн. |
Компрессор RINO поршневой с ресивером 15 бар, 60 м3 (HM-V-0.48/200L) HM-V- | 30 366 грн. |
Компресор RINO поршневий з ресивером 15 бар, 60 м3 (HM-V-0.48/200L) HM-V-0 | 29 590 грн. |
RINO Компресор RINO поршневий з ресивером 15 бар, 60 м3 (HM-V-0.48/200L) H | 29 590 грн. |
Компресор RINO поршневий з ресивером 15 бар, 60 м3 (HM-V-0.48/200L) | 40 428 грн. |
Компресор RINO поршневий з ресивером 15 бар, 60 м3 (HM-V-0.48/200L) | 45 395 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →