М'яч для фітнесу / фітбол Rising Spart CD8007-20
Rising Spart CD8007-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rising 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rising.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rising Spart CD8007-20
Усі ціни 15 →М'яч для фітнесу Spart 20 кг (CD8007-20) | 1 919 грн. |
Мяч для фитнеса Spart 20 кг (CD8007-20) | 1 919 грн. |
Слэмбол Spart 20 кг (cd8007-20) | 1 944 грн. |
Слембол 20 кг SPART(CD8007-20) | 1 918 грн. |
Слембол Spart 20 кг (CD8007-20) | 1 987 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →