М'яч для фітнесу / фітбол Rising Spart CD8037-2
Rising Spart CD8037-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rising 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rising.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rising Spart CD8037-2
Усі ціни 13 →М'яч для фітнесу Spart 2 кг (CD8037-2) | 897 грн. |
Мяч для фитнеса Spart 2 кг (CD8037-2) | 893 грн. |
Медбол Rising 2 кг (CD8037-2) | 896 грн. |
Медбол Spart 2 кг Green/Black (CD8037-2) CD8037-2 | 851 грн. |
Spart Медбол Spart 2 кг Green/Black (CD8037-2) CD8037-2 | 851 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →