М'яч для фітнесу / фітбол Rising Spart CD8037-10
Rising Spart CD8037-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rising 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rising.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rising Spart CD8037-10
Усі ціни 14 →Мяч для фитнеса Spart 10 кг (CD8037-10) | 2 743 грн. |
М'яч для фітнесу Spart 10 кг (CD8037-10) | 2 749 грн. |
Медбол Rising 10 кг (CD8037-10) | 2 742 грн. |
Медбол Spart 10 кг Blue/Black (CD8037-10) | 2 552 грн. |
Медбол Spart 10 кг Blue/Black (CD8037-10) CD8037-10 | 2 605 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →