М'яч для фітнесу / фітбол Rising Spart CD8007-30
Rising Spart CD8007-30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rising 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rising.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rising Spart CD8007-30
Усі ціни 14 →М'яч для фітнесу Spart 30 кг (CD8007-30) | 2 385 грн. |
Мяч для фитнеса Spart 30 кг (CD8007-30) | 2 376 грн. |
Слембол 30 кг SPART(CD8007-30) | 2 384 грн. |
Слембол Spart 30 кг (CD8007-30) | 2 238 грн. |
Слембол Spart 30 кг (CD8007-30) CD8007-30 | 2 264 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →