Вантажна шина Roadlux R168 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Roadlux R168 385/55 R22.5 160K 385/55 R22.5 " 160 K 385/55 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadlux R168 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 9 →Roadlux R168 (рульова вісь) 385/55 R22.5 160K/158L | 13 735 грн. |
Roadlux R168 (рулевая) (385/55R22.5 160K) | 12 478 грн. |
Roadlux R168 (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K(158L) 20PR | 11 000 грн. |
Roadlux R168 (385/55R22.5 160K) | 12 554 грн. |
Roadlux R168 (універсальна) 385/55 R22.5 160K/158L | 10 885 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Roadlux R168 385/55 R22.5 160K
Ціни на Roadlux R168 385/55 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Roadlux R168 385/55 R22.5 160K | від 10 885 грн. | 9 пропозицій | ||
Roadlux R168 385/55 R22.5 160L | від 11 346 грн. | 4 пропозиції |