Вантажна шина Roadlux R168 385/55 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Roadlux R168 385/55 R22.5 160L 385/55 R22.5 " 160 K 385/55 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roadlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roadlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roadlux R168 385/55 R22.5 160L
Roadlux R168 (рулевая) (385/55R22.5 160L) | 11 730 грн. |
Грузовые шины Roadlux R168 (прицепная) 385/55 R22.5 160/158L 1001543538 | 11 346 грн. |
Roadlux R168 (385/55R22.5 160L) | 11 770 грн. |
Всесезонні шини Roadlux R168 (причіпна) 385/55 R22.5 160/158L | 11 913 грн. |
Модификації Roadlux R168 385/55 R22.5 160L
Ціни на Roadlux R168 385/55 R22.5 160L |
---|---|---|---|---|
Roadlux R168 385/55 R22.5 160K | від 10 885 грн. | 9 пропозицій | ||
Roadlux R168 385/55 R22.5 160L | від 11 346 грн. | 4 пропозиції |