Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97V

Фото - Шини RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97V
Фото 10
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97V
245/40 R18
97
V
245/40 R18
97
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
245 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
97
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97V

RoadX RX Motion DU71 (245/40R18 97V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 146 грн.

Roadx RXMotion DU71 (245/40R18 97V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 852 грн.

RoadX RX Motion DU71 245/40 R18 97V

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Ширина - 245;Діаметр - 18;Профіль - 40;Індекс навантаження - 97;Індекс швидкості - V;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 024 грн.

Roadx RxMotion DU71 (245/40R18 97V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись

Літні шини RoadX RX Motion DU71 245/40 R18 97V XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 345 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97V

Модификації RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97V

Ціни на RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97V
RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97V від 2 852 грн.5 пропозицій
RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97Y від 2 854 грн.16 пропозицій