Литий диск ZD S960 8x18/5x130 ET50 DIA71,6
від 3 307 до 3 802 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації ZD S960 3
Характеристики
ZD S960 8x18/5x130 ET50 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZD S960 8x18/5x130 ET50 DIA71,6
Сортувати
Диски ZD S960 8x18 5x130 ET50 DIA71,6 (GMF) | 3 336 грн. |
ZD S960 (R18 W8.0 PCD5x130 ET50 DIA71.6) GMF | 3 326 грн. |
ZD wheels S960 GMF (PCD5x130.0 R18 J8.0 ET50 DIA71.6) | 3 307 грн. |
ZD S960 8x18 5x130 ET50 DIA71.6 GMF | 3 600 грн. |
ZD ZD S960 8x18 5x130 ET50 DIA71.6 GMF | 3 802 грн. |
ZD S960 8x18 5x130 ET50 DIA71.6 GMF | 3 464 грн. |
Закрити
Схожі