Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97Y

Фото - Шини RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97Y
Фото 10
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97Y
245/40 R18
97
V
245/40 R18
97
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
245 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
97
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97Y

Усі ціни 16 →

Roadx RXMotion DU71 245/40 R18 97Y XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 005 грн.

RoadX RX Motion DU71 (245/40R18 97Y XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 103 грн.

Шина Roadx RXMotion DU71 245/40 R18 97Y XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 854 грн.

Летние шины RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97Y XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 024 грн.

RoadX RXMotion DU71 (245/40 R18 97Y)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 856 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97Y

Модификації RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97Y

Ціни на RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97Y
RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97V від 2 852 грн.5 пропозицій
RoadX RXMotion DU71 245/40 R18 97Y від 2 854 грн.16 пропозицій