Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Всесезонна шина RoadX RXQuest M/T 235/75 R15 104Q

Фото - Шини RoadX RXQuest M/T 235/75 R15 104Q
Фото 8
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest M/T 235/75 R15 104Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
грязьова (Mud-Terrain)
Ширина
235 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
104
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
roadxtyres.com.au
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest M/T 235/75 R15 104Q

Усі ціни 12 →

Roadx RXQuest M/T 235/75 R15 104/101Q OWL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 807 грн.

Шина Roadx RX Quest M/T 235/75 R15 104/101Q OWL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 506 грн.

Roadx RXQuest M/T (235/75R15 104Q)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 560 грн.

Всесезонные шины RoadX RX Quest M/T 235/75 R15 104/101Q OWL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 790 грн.

RoadX RX Quest M/T 235/75 R15 104/101Q

Бренд - RoadX ;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - Q;Профіль - 75;Ширина - 235;Діаметр - 15;Індекс... щенавантаження - 104;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 780 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXQuest M/T 235/75 R15 104Q