Конвектор Roda STANDART PLUS RSP 1500 1.5 кВт
Фото 3 |
Roda STANDART PLUS RSP 1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roda STANDART PLUS RSP 1500 1.5 кВт
Усі ціни 27 →Конвектор Roda RSP-1500EU | 2 199 грн. |
Roda Roda RSP-1500EU | 2 008 грн. |
Roda RSP-1500EU | 2 499 грн. |
RODA RSP-1500EU | 2 514 грн. |
Електричний конвектор Roda RSP-1500 0104020019-100428021 | 1 899 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 2 1 |
не знаю як у кого, але опалює 1 кімнату на ура 18 квадратів швидко нагріває клацання увімкнення вимкнення.короткий шнур Андрей Берц: користуюся Roda STANDART PLUS RSP 2500 кілька місяців |
При першому включенні звернули увагу, що працює тихо, але гріє на максимальній температурі погано на невелику відстань. Як можна опалити кімнату навіть 16м2 велике питання ???!!!! Інструкцію читали, все як написано, а результат кошмар((( Тихо працює Погано опалює кімнату користуюся Roda STANDART PLUS RSP 2000 менше місяця |
Як влаштувати опалення у невеликому будиночку лабораторії, що знаходиться на території нафтобази? Усі традиційні способи з використанням вогню відпадають відразу. Залишається використовувати електрику. Перше, що мені дуже сподобалося, це повна безшумність. Про високий ККД говорити немає сенсу. Швидше, навпаки, якщо людина починає вам розповідати та нахвалювати ККД стандартних електричних нагрівачів (по суті ТЕНів), то вона або не взагалі не в темі, або це звичайний шахрай. У ТЕНів ККД завжди дорівнює 99%. Гріє добре і, головне, швидко передає своє тепло повітрі. Важливо, що в цьому конвекторі встановлені нагрівачі, здатні працювати на половинній від номінальної потужності. Це означає, що нагрівачі конвектора працюють не на максимумі, а в режимі, що щадить. Це своє чергу дозволяє багаторазово підвищити надійність. Саме тому виробник спокійно дає на цю модель довгу п'ятирічну гарантію і декларує щонайменше 10-річний термін служби. Конвектор оснащений автоматикою, яка відключає нагрівачі для досягнення потрібної температури. Крім цього, є захист від замерзання. Тобто коли температура повітря знижується до +8 градусів, то конвектор включається автоматично і не дає приміщенню промерзнути. Потужність одного такого обігрівача достатньо на 15-18 квадратних метрів, для нашого випадку взяли дві штуки на 27 квадратів. Зрозуміло, що такий підхід позначається на вартості не найкращим чином, але за хорошу річ потрібно платити дорожче. Що стосується собівартості такого опалення, то вона теж не найкраща. Більше того, електроенергія ще дорожчатиме (( |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Технічні характеристики:
Roda Standart | Standart 0.5 | Standart 1.0 | Standart 1.5 | Standart 2.0 | Standart 2.5 |
Потужність, Вт | 500 | 1000 | 1500 | 2000 | 2500 |
Площа обігріву, м2 | 5 | 10 | 15 | 20 | 25 |
Розміри приладу (ВхШхГ), мм | 450х400х100 | 450х490х100 | 450х600х100 | 450х740х100 | 450х105х100 |
Вага, кг | 3.1 | 3.5 | 4.2 | 4.7 | 6.4 |
Модификації Roda STANDART PLUS RSP 1500
Ціни на Roda STANDART PLUS RSP 1500 |
---|---|---|---|---|
Roda STANDART PLUS RSP 1000 1 кВт | від 1 699 грн. | 9 пропозицій | ||
Roda STANDART PLUS RSP 1500 1.5 кВт | від 1 885 грн. | 27 пропозицій | ||
Roda STANDART PLUS RSP 2000 2 кВт | від 1 962 грн. | 21 пропозиція | ||
Roda STANDART PLUS RSP 2500 2.5 кВт | від 2 299 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →