Конвектор Roda BRAVO RB3 1500EU 1.5 кВт
Фото 4 |
Roda BRAVO RB3 1500EU 1.5 кВт2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roda BRAVO RB3 1500EU 1.5 кВт
Конвектор Roda RB3-1500EU (RB3) | 2 999 грн. |
Roda RB3-1500EU | 2 999 грн. |
Конвектор Roda BRAVO RB3-1500EU | 3 520 грн. |
Конвектор RODA RB3-1500EU | 3 899 грн. |
Електричний конвектор Roda RB3-1500EU | 3 999 грн. |
Модификації Roda BRAVO RB3 1500EU
Ціни на Roda BRAVO RB3 1500EU |
---|---|---|---|---|
Roda BRAVO RB3 1500EU 1.5 кВт | від 2 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Roda BRAVO RB3 2000EU 2 кВт | від 2 999 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →