Конвектор Electrolux ECH/ECN-1500M 1.5 кВт
Electrolux ECH/ECN-1500M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux ECH/ECN-1500M 1.5 кВт
Усі ціни 46 →Нагрівач конвекційний Electrolux ECH/ECN-1500M | 2 699 грн. |
Конвектор Electrolux ECH/ECN-1500 M (ECH/ECN) | 2 299 грн. |
Electrolux ECH/ECN-1500 M ECH/ECN-1500M | 2 599 грн. |
Конвектор електричний Electrolux ECH/ECN-1500M ECH/ECN-1500M | 2 699 грн. |
Electrolux Electrolux ECH/ECN-1500M | 2 308 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux ECH/ECN-1500M
Ціни на Electrolux ECH/ECN-1500M |
---|---|---|---|---|
Electrolux ECH/ECN-1000M 1 кВт | від 1 790 грн. | 42 пропозиції | ||
Electrolux ECH/ECN-1500M 1.5 кВт | від 1 925 грн. | 46 пропозицій | ||
Electrolux ECH/ECN-2000M 2 кВт | від 2 125 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →