Валіза Roncato Unica 40
Фото 22 |
Roncato Unica 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roncato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roncato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roncato Unica 40
Усі ціни 6 →Roncato 5613 | 10 860 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Unica 40л Мідний (5613/0124) 5613/0124 | 10 860 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Unica 40л Темно-синій (5613/0128) 5613/0128 | 10 860 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Unica 40 л Чорний (5613 0101) 5613/0101 | 10 860 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Unica 40 л Антрацит (5613 0122) 5613/0122 | 10 860 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Unica 40л Блакитний (5613/0168) 5613/0168 | 10 860 грн. |
Модификації Roncato Unica
Ціни на Roncato Unica |
---|---|---|---|---|
Roncato Unica 40 | від 10 860 грн. | 6 пропозицій | ||
Roncato Unica 75 | від 12 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Roncato Unica 114 | від 14 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →