Валіза Roncato Box Young 41
Відео 1Фото 21 |
Roncato Box Young 41 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roncato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roncato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roncato Box Young 41
Roncato 5543/0357 | 7 080 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Box Young 41л Сонце/Синій (5543/0306) 5543/0 | 7 080 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Box Young 41л Синій з блакитним (5543/1838) | 6 312 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Box Young 41л Фуксія (5543 1819) 5543/1819 | 6 312 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Box Young 41л Сірий/Помаранчевий (5543/1220) | 7 101 грн. |
Відеоогляди
Модификації Roncato Box Young
Ціни на Roncato Box Young |
---|---|---|---|---|
Roncato Box Young 41 | від 6 312 грн. | 5 пропозицій | ||
Roncato Box Young 80 | від 7 160 грн. | 10 пропозицій | ||
Roncato Box Young 118 | від 8 577 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →