Валіза Roncato Box 4.0 130
Фото 8 |
Roncato Box 4.0 130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roncato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roncato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roncato Box 4.0 130
Roncato 5561/0101 | 9 585 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Box 4.0 EXP 118/130л Червоний (5561 0109) 55 | 9 585 грн. |
Roncato 5561/0109 | 9 585 грн. |
Roncato 5561/0183 | 9 585 грн. |
Roncato 5561/0188 | 9 585 грн. |
Модификації Roncato Box 4.0
Ціни на Roncato Box 4.0 |
---|---|---|---|---|
Roncato Box 4.0 48 | від 8 055 грн. | 2 пропозиції | ||
Roncato Box 4.0 90 | від 8 250 грн. | 8 пропозицій | ||
Roncato Box 4.0 130 | від 9 585 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →