Болгарка Ronix 3212
Фото 8 |
Ronix 3212 180 мм 8000 об/хв 230 мм 6000 об/хв |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ronix 3212
Усі ціни 17 →Кутова шліфмашина 2350Вт, 230мм Ronix 3212 | 3 101 грн. |
Угловая шлифмашина Ronix 3212, болгарка 2350Вт, 230мм | 3 299 грн. |
Кутова шліфувальна машина Ronix 3212 (1606043) | 3 299 грн. |
Шліфувальна машина Ronix 2350Вт, 230мм (3212) | 3 393 грн. |
Кутова шліфмашина 2350Вт, 230мм 3212 | 2 963 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Ronix 3212
Ціни на Ronix 3212 |
---|---|---|---|---|
Ronix 3211 | від 2 814 грн. | 17 пропозицій | ||
Ronix 3212 | від 2 963 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →