Болгарка Haisser GA-25 (120229)
Haisser GA-25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser GA-25
Усі ціни 13 →Угловая шлифмашина Haisser GA-25 (120229) | 3 324 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Haisser GA-25 | 3 808 грн. |
Шліфмашина HAISSER кутова - GA-25 (230мм, 2500W) (120229) | 3 239 грн. |
Шлифовальная машина HAISSER GA-25, 230мм, 2500W (120229) 120229 | 3 159 грн. |
Шліфувальна машина HAISSER GA-25, 230мм, 2500W (120229) 120229 | 3 309 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →