Болгарка Ronix 3211
Фото 7 |
Ronix 3211 180 мм 8000 об/хв 230 мм 6000 об/хв |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ronix 3211
Усі ціни 17 →Угловая шлифмашина Ronix 3211, болгарка 2350Вт, 180мм | 3 099 грн. |
Кутова шліфмашина 2350Вт, 180мм Ronix 3211 | 2 909 грн. |
Кутова шліфувальна машина Ronix 3211 (1606042) | 3 099 грн. |
Шліфувальна машина Ronix 2350Вт, 180мм (3211) | 3 204 грн. |
Кутова шліфмашина 2350Вт, 180мм 3211 | 3 099 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Ronix 3211
Ціни на Ronix 3211 |
---|---|---|---|---|
Ronix 3211 | від 2 814 грн. | 17 пропозицій | ||
Ronix 3212 | від 2 982 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →