Тример для бороди Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6201 (TN6201F4)
Відео 2Фото 3 |
Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6201 синій чорний |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rowenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rowenta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6201
Усі ціни 11 →Мультитрімер Rowenta Forever sharp ultimate TN6201F4 | 1 999 грн. |
Тример Rowenta TN6201F4 | 1 999 грн. |
Тример Rowenta Forever Sharp Ultimate TN6201F4 для бороди та вусів чорний | 1 999 грн. |
Мультитример ROWENTA FOREVER SHARP ULTIMATE TN6201F4 | 1 999 грн. |
Тример для бороди та вусів Rowenta Forever Sharp Ultimate TN6201F4 | 1 999 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6201
Ціни на Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6201 |
---|---|---|---|---|
Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6200 | від 1 765 грн. | 39 пропозицій | ||
Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6201 | від 1 880 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →