Тример для бороди Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6200 (TN6200F4)
Відео 2Фото 10 |
Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6200 синій чорний |
|
Набір для професійного гоління і комплексного догляду за бородою і вусами. Основу комплекту складає автономний і водонепроникний тример. Пристрій працює за рахунок вбудованого акумулятор, якого вистачає на 120 хвилин гоління. Дану модель можна використовувати безпосередньо в душ, а ріжучий блок допустимо промивати у воді. Основна ножова головка доповнена допоміжним двостороннім ножем.
Є і сіткова бритва. Тример Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN - 6200 забезпечує різні варіанти гоління. Пристрій відмінно справляється з гладким голінням. За допомогою додаткового ножа можна домогтися ефекту 3-денний щетини. Гребінчасті насадки дають можливість підстригати, вкорочувати і моделювати щетину будь-якої густоти і довжини. Тример можна використовувати і для стрижки волосся на голові. Спеціальна захисна насадка для додаткового двостороннього ножа забезпечує легке і безпечне состріганіе волосся на тілі. Ріжучий блок створений із застосуванням високонадійного титанового покриття. Завдяки вбудованому в корпус дисплею можна зручно контролювати рівень заряду акумулятора. Тример, як і весь перелік аксесуарів, можна безпечно зберігати в дорожньому футлярі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rowenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rowenta.
Купити Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6200
Усі ціни 40 →Тример Rowenta TN6200F4 | 1 999 грн. |
Універсальний тример Rowenta TN6200F4 | 1 949 грн. |
Тример Rowenta TN6200F4 | 1 999 грн. |
Тример Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert, синій (TN6200F4) | 1 999 грн. |
ROWENTA TN6200F4 | 1 999 грн. |
Незалежний та захищений від води, комфортний у використанні
Тример від Rowenta, що має водонепроникний корпус, ідеальний для використання як у душі, так і за його межами завдяки своїй ергономічній конструкції. Його унікальність наголошується на наявності дисплея, що відображає відсотковий рівень заряду батареї. Акумулятор життя досягає 120 хвилин роботи без підзарядки, при цьому пристрій повністю заряджається всього за 1.5 години.
Комплектація Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6200 включає в себе захисний кейс, який вміщує сам тример і всі додаткові аксесуари, включаючи щітку, що чистить, і масло для змащення.
Гарантія тривалості служби
Леза тримера виготовлені зі сталі з покриттям титану, що гарантує їх надійність і тривалий термін служби. Виробник обіцяє до 15 років роботи різального блоку, що підтверджено лабораторними випробуваннями.
Ширина ріжучого елемента 32 мм забезпечує оптимальний баланс для ретельного догляду за бородою. З двома гребнями можна легко підібрати бажану довжину щетини від 8 до 17 мм з точністю до міліметра.
Додаткові аксесуари для гнучкості стайлінгу
До користувальницьких зручностей додані дві додаткові робочі насадки - сіткова бритва для акуратного контурингу бороди та двосторонній ніж, що перетворює пристрій на повноцінний електробритвений верстат, ідеальний для чистого гоління. П'ять фіксованих гребенів у поєднанні з цим ножем створюють ефект легкої небритості, а спеціальна насадка для захисту шкіри дозволяє безпечно видаляти небажане волосся на тілі.
Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6200 демонструє себе як визначний пристрій для чоловічого догляду, що ефективно замінює традиційні верстати та електробритви.
Модификації Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6200
Ціни на Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6200 |
---|---|---|---|---|
Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6200 | від 1 765 грн. | 40 пропозицій | ||
Rowenta Xpert Forever Sharp Ultimate TN-6201 | від 1 880 грн. | 12 пропозицій |