BCAA Scivation Xtend BCAAs 1276 g
Відео 19Фото 5 |
Scivation Xtend BCAAs 1276 g велика упаковкапродукт року 384 г1276 г |
|
Суміш BCAA з додаванням глутаміну, цитруліну, комплексу електролітів і вітаміну B6.
Вага банки залежить від смакових добавок. Порція в середньому — 13.6 г.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scivation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scivation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scivation Xtend BCAAs 1276 g
Усі ціни 22 →Амінокислота SciVation Xtend 1260 грам Яблуко (115610) | 2 757 грн. |
Амінокислота SciVation Xtend 1260 грам Виноград (115610) | 2 757 грн. |
Амінокислота SciVation Xtend 1260 грам Манго (115610) | 2 757 грн. |
Амінокислота SciVation Xtend 1260 г Лимон-лайм (115610) | 2 757 грн. |
Амінокислота BCAA для спорту Scivation Xtend BCAAs 1290 g /90 servings/ Pi | 3 478 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Scivation Xtend BCAAs 1276 g
Ціни на Scivation Xtend BCAAs 1276 g |
---|---|---|---|---|
Scivation Xtend BCAAs 384 g | від 1 070 грн. | 18 пропозицій | ||
Scivation Xtend BCAAs 1276 g | від 2 669 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →