Настільне кріплення Sector T9
Фото 11 |
Sector T9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sector 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sector.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sector T9
Усі ціни 23 →SECTOR T9 White | 1 180 грн. |
Підставка для ТБ Sector T9 White | 1 176 грн. |
Подставка для ТВ Sector T9 White | 1 245 грн. |
Кронштейн SECTOR T9 White | 1 399 грн. |
Подставка для телевизора T9 White, 37“-70“, до 3 5 кг T9 White | 1 142 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →