Настінне кріплення Gembird WM-58ST-01
Фото 10 |
Gembird WM-58ST-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird WM-58ST-01
Усі ціни 25 →Gembird WM-58ST-01 | 1 484 грн. |
Кронштейн для ТБ Gembird (WM-58ST-01) | 1 443 грн. |
Кронштейн для ТВ Gembird WM-58ST-01 | 1 578 грн. |
Кронштейн Gembird WM-58ST-01 | 1 799 грн. |
Настенный кронштейн Gembird WM-58ST-01 поворотный 32” – 58” (до 37 кг) | 1 799 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →