Стельове кріплення Sector CM-0604T
Фото 18 |
Sector CM-0604T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sector 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sector.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sector CM-0604T
Усі ціни 22 →SECTOR CM-0604T White | 2 100 грн. |
Кронштейн для ТБ Sector CM-0604T Black | 1 964 грн. |
Кронштейн для ТВ Sector CM-0604T Black | 1 928 грн. |
Кронштейн SECTOR CM-0604T White | 2 699 грн. |
Потолочный крепеж для телевизора CM-0604T Black, 37"-70", до 50 кг CM-0604 | 1 765 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →