Телевізор Sharp LC-60LE652
Товар застарів
Ставлячись загалом до середнього рівня за мірками 3D-моделей з підтримкою Smart TV, цей телевізор, тим не менш, має ряд специфічних особливостей. Найпомітнішою з них, безсумнівно, є значна діагональ екрану — 60"; екран має матове покриття, роздільна здатність Full HD і частоту кадрів до 200 Гц. Друга особливість — великий набір цифрових тюнерів: ефірний, кабельний і два супутниковий. При цьому можлива ще й запис з ефіру на USB-носії, також підтримується технологія Time Shift. А ось мережевий функціонал загалом стандартний: підключення через LAN або по Wi-Fi, вбудований браузер, підтримка Skype.
в списокмої списки
Sharp LC-60LE652
Екран:60 ", 1920x1080 пікс., 50/60 Гц
Мультимедіа:Smart TV, Wi-Fi, LAN
Всі характеристики
Характеристики LC-60LE652
Колір
Розмір діагоналі60 "
Операційна системаSmart TV (власна система)
Дисплей
Покриття екранаматове
Роздільна здатність1920x1080 пікс. / Full HD /
Яскравість390 кд/м²
Статична контрастність5 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Мультимедіа
Потужність звуку30 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Роз'єми
HDMI4 шт.
ВходиUSB-A
LAN
VGA
компонентний
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
коаксіальний (SPDIF)
Інше
Настінне кріпленняVESA 400x400 мм
Споживана потужність100 Вт / 0.24 Вт в режимі очікування /