Телевізор Sharp 50JP7765E
Фото 7
Купити!
Novateh.com.ua
Телевізор Sharp 50JP7765E 50" QLED Mini LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2 VL5050JP7765
Novateh.com.ua
Менше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
в списокмої списки
Sharp 50JP7765E
Екран:50 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц, Mini LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Всі характеристики
Характеристики 50JP7765E
Колір
Розмір діагоналі50 "
Операційна системаGoogle TV (Android TV)
Дисплей
МатрицяQLED
Тип підсвічуванняMini LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Динамічна контрастність1 000 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
Мультимедіа
АкустикаHarman Kardon
Потужність звуку24 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi / 2.4 и 5 ГГц /
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth
керування голосом
Google Assistant
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 400x300 мм
Форма підставкицілісна
Споживана потужність52 Вт / 154 Вт HDR /