Телевізор Sharp 55HR8765E
Novateh.com.ua
Телевізор Sharp 55HR8765E 55" QLED 4K 144 Гц Google TV AI Dolby Vision IQ Dolby Atmos DTS-X HDMI 2.1 DVB-T2 VL5555HR8765E
в списокмої списки
Sharp 55HR8765E
Екран:55 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц, game mode 144 Гц
Керування:голосове, помічник
Вбудований датчик освітлення. Пульт із сонячною панеллю.
Всі характеристики
Характеристики 55HR8765E
Дисплей
МатрицяQLED
Динамічна контрастність1 000 000:1
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Частота зміни кадрів (ігровий режим)144 Гц
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision / Dolby Vision IQ /
Мультимедіа
АкустикаHarman Kardon
Потужність звуку24 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM, VRR
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 400x300 мм
Форма підставкицілісна
Споживана потужність74 Вт / 144 Вт HDR /