Телевізор Sharp 43GK4745E
Фото 7
Купити!
Novateh.com.ua
Телевізор Sharp 43GK4745E 43" LED 4K Smart TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2 VL4343GK4745E
Novateh.com.ua
Менше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
в списокмої списки
Sharp 43GK4745E
Екран:43 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Всі характеристики
Характеристики 43GK4745E
Колір
Розмір діагоналі43 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / TiVo /
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Динамічна контрастність1 000 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi / 2.4 и 5 ГГц /
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 300x300 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність52 Вт / 106 Вт HDR /