Котушка Shimano Baitrunner DL FB 2500
Shimano Baitrunner DL FB 2500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Baitrunner DL FB 2500
Усі ціни 19 →Катушка Shimano Baitrunner DL 2500 FB 3+1BB (BTRDL2500FB) | 5 160 грн. |
Котушка Shimano Baitrunner DL 2500 FB, 3+1, 4.81 (BTRDL2500FB) | 5 160 грн. |
Котушка Shimano Baitrunner DL 2500 FB, 3+1, 4.81 (BTRDL2500FB) BTRDL2500FB | 5 160 грн. |
Катушка Shimano Baitrunner DL 2500 FB, 3+1, 4.8:1 2266.70.86 | 5 160 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →