Котушка Shimano Sienna FG C3000 (SNC3000FG)
Відео 4Фото 5 |
Shimano Sienna FG C3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Sienna FG C3000
Усі ціни 17 →Катушка Shimano Sienna C3000 FG 3+1BB (SNC3000FG) | 1 760 грн. |
Котушка Shimano Sienna C3000 FG 3+1BB 5.01 (SNC3000FG) | 1 760 грн. |
Катушка Shimano Sienna C3000 FG 3+1BB 5.01 (SNC3000FG) SNC3000FG | 1 760 грн. |
Котушка Shimano Sienna C3000 FG 3+1BB 5.01 (SNC3000FG) SNC3000FG | 1 760 грн. |
Катушка Shimano Sienna C3000 FG 3+1BB 5.0:1 2266.27.44 | 1 760 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →