Будівельний степлер Sigma 2821041
Фото 3 |
Sigma 2821041 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 2821041
Степлер Sigma з регулятором універсальний 4 в 1 (2821041) | 583 грн. |
Степлер Sigma з регулятором універсальний 4в1 (2821041) 2821041 | 583 грн. |
Степлер Sigma з регулятором універсальний 4в1 (2821041) | 583 грн. |
Степлер із регулятором універсальний 4в1 SIGMA (2821041) | 583 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →