Будівельний степлер Sigma 2821021
Sigma 2821021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 2821021
Степлер Sigma з регулятором для скоб 4-14мм хром (2821021) 2821021 | 382 грн. |
Степлер Sigma з регулятором для скоб 4-14 мм хромований (2821021) | 382 грн. |
Степлер із регулятором для скоб 4-14мм хром SIGMA (2821021) | 382 грн. |
Степлер Sigma з регулятором для скоб 4-14мм хром (2821021) | 382 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →