Карта пам'яті Silicon Power Elite Color microSD UHS-1 Class 10 256 ГБ
Silicon Power Elite Color microSDXC UHS-1 Class 10 256Gb |
|
Універсальний накопичувач класу Elite у яскравому кольоровому забарвленні. Модель випущена у розмірі microSD, адресована вона власникам смартфонів та планшетів, екшн-камер, "дорослих" фотоапаратів (за умови використання перехідника на SD-розмір). Адаптер під калібр SD зазвичай входить у штатну комплектацію флешки. Карта пам'яті відповідає стандарту UHS-I Class 1 (U1). Дані записуються в сховище накопичувача із заявленою швидкістю 10 МБ/с, читаються з флешки у швидшому ритмі - до 85 МБ/с.
Клас відеозапису картки V10 гарантує мінімально стійку швидкість збереження відеопотоку на рівні не нижче 10 МБ/с. Silicon Power Elite Color microSDXC UHS-1 Class 10 256Gb добре підійде для зйомки відео з роздільною здатністю Full HD. Карти лінійки Elite відрізняються надійністю та довговічністю – їм не страшні вода, удари та падіння, рентгенівські промені. Також у моделі застосовуються вбудовані алгоритми корекції помилок ECC, які відповідають за надійність збереженої інформації. Виробник накопичувача люб'язно надає на продукт довічну обмежену гарантію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power Elite Color microSD UHS-1 Class 10 256 ГБ
Усі ціни 19 →Карта пам'яті Silicon Power 256GB microSDXC Class 10 UHS-I U1 Elite + adap | 1 130 грн. |
Карта памяти Silicon Power 256GB microSDXC Class 10 UHS-I U1 Elite + adapt | 1 119 грн. |
Silicon Power microSDXC 256GB Elite Class 10 UHS-I U1 + SD-адаптер (SP256G | 1 031 грн. |
Карта пам'яті Silicon Power 256Gb microSDXC Class 10 UHS-I U1 Elite + adap | 1 283 грн. |
Карта памяти MicroSDXC card 256G C10 UHS-I SILICON POWER ELITE Color + SD | 1 046 грн. |