Карта пам'яті Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 ГБ (SP032GBSTHBU1V10)
Silicon Power Elite microSDHC UHS-1 Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 ГБ
Silicon Power Silicon Power 32GB microSD Class 10 UHS-ISDR (SP032GBSTHBU1V | 183 грн. |
Карта пам'яті Silicon Power 32GB microSD Class 10 UHS-ISDR (SP032GBSTHBU1V | 271 грн. |
Карта пам'яті Silicon Power 32GB microSD Class 10 UHS-ISDR (SP032GBSTHBU1V | 284 грн. |
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10
Ціни на Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 16 ГБ | від 151 грн. | 7 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 ГБ | від 183 грн. | 3 пропозиції | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 ГБ | від 799 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →