Панель для виклику Slinex ML-20IP
Відео 10Фото 3 |
Slinex ML-20IP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Slinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Slinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Slinex ML-20IP
Усі ціни 14 →Вызывная панель Slinex ml-20ip Gold Black ml-20ipg+b | 4 613 грн. |
Slinex ML-20IP v2 Gold+White 64336 | 6 899 грн. |
Slinex ML-20IPG+B | 5 599 грн. |
Відеопанель ML-20IP Gold+White | 3 701 грн. |
IP виклична панель Slinex ML-20IP | 4 760 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості панелі для виклику Slinex ML-20IP:
- 8 ГБ вбудованої пам'яті для запису фото
- Комплектується виносною Wi-Fi антеною
РекомендуємоПорівняти в таблиці →