Домофон Slinex SM-07M
Відео 4Фото 19 |
Slinex SM-07M |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Slinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Slinex.
Купити Slinex SM-07M
Slinex SM-07M White SM-07M (white) | 4 599 грн. |
Видеодомофон Slinex SM-07M 7” Graphite | 4 250 грн. |
Slinex SM-07M White 99-00012649 | 3 999 грн. |
Відеодомофон Slinex SM-07M | 4 250 грн. |
Відеодомофон Slinex SM-07M 7" Graphite | 4 250 грн. |
Тонкий і привабливий
Модель істотно виділяється серед інших відеодомофонів завдяки товщині свого корпусу, яка складає всього 18 мм. Звичайно, з сучасними телефонами не зрівняється, але для свого класу ― непогано. Розміри пристрою становлять всього 193x123 мм.
Служить вірою і правдою
TFT дисплей діагоналлю 7 дюймів і роздільною здатністю 800x480 пікселів дає відмінну картинку і споживає до 7 Вт електроенергії в активному стані. У користувача є можливість підключення 2 додаткових викличних панелей, 2 камер відеоспостереження і 4 моніторів. Девайс вміє фотографувати ― внутрішня пам'ять вміщує в себе до 100 фотографій, а при установці карти microSD (до 32 ГБ) ще більше.
Що ще вміє?
У відеодомофона є можливість налаштування мелодії дзвінка ― можна вибрати один з 16 варіантів. Можна регулювати час відкриття замка, гучність дзвінка, гучність розмови.
Загалом, модель добре підійде для людей, що віддають перевагу мінімалізм в інтер'єрі і цінують функціональність.
Модифікації моделі:
- Модель SM-07 – без вбудованої пам'яті і карти пам'яті
- Модель SM-07M – з вбудованою камерою і картою пам'яті