Мисливський ніж SOG Recondo FX
Відео 1Фото 16 |
SOG Recondo FX |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Recondo FX
Усі ціни 10 →Нож SOG Recondo FX Partially Serrated, Black (17-22-02-57) | 6 150 грн. |
Ніж SOG Recondo FX Black/Partially Serrated | 6 150 грн. |
Нож SOG Recondo FX FDE, Partially Serrated (17-22-04-57) | 6 150 грн. |
Ніж нескладний SOG Recondo FX FDE, Partially Serrated (SOG 17-22-04-57) | 5 850 грн. |
Ніж тактичний SOG Recondo FX Partially Serrated, Black (SOG 17-22-02-57) | 5 850 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →