Мультитул SOG PowerLitre (PL1001-CP)
Відео 7Фото 7 |
SOG PowerLitre |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG PowerLitre
Усі ціни 10 →Мультитул SOG Powerlitre (PL1001-CP) | 3 280 грн. |
Мультитул SOG PowerLitre черный PL1002-CP | 3 280 грн. |
SOG PowerLitre Black (SOG PL1002-CP) PowerLitreBlack(SOGPL1002-CP) | 3 119 грн. |
Мультитул SOG PowerLitre чорний PL1002-CP, | 3 280 грн. |
Мультитул SOG PowerLitre black (PL1002-CP) | 3 280 грн. |
ще 5 пропозицій
Чудовий карманний мультитул з найнеобхіднішим набором інструментів, що завжди пригодяться як у повсякденній житті, так і на природі. Велика кількість інструментів
Зручні ножиці Штопор Технологія Compound Leverage - підвоює ваші зусилля на стискання Зручний звичайний бітотримач із системою фіксації Гарна сталь Розмір та вага Тяжко діставати деякі інструменти Ruslan ShiZ: користуюся SOG PowerLitre кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →