Мультитул SOG Flash MT (29-55-01-41)
Відео 3Фото 7 |
SOG Flash MT |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Flash MT
Усі ціни 19 →Flash MT Silver/Black (SOG-29-55-01-41) | 3 321 грн. |
Мультитул SOG Flash MT, Silver/Black (29-55-01-41) | 3 321 грн. |
Мультитул SOG Flash MT Silver/Black SOG-29-55-01-41 | 3 159 грн. |
Мультитул SOG Flash MT Silver/Black (SOG-29-55-01-41) | 3 159 грн. |
Мультитул SOG Flash MT Urban Grey/Cyan (29-55-02-41) | 3 321 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →