Духова шафа Solgaz SP-67P
Фото 7 |
Solgaz SP-67P 2022 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Solgaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Solgaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Solgaz SP-67P
Усі ціни 7 →Духова шафа Solgaz SP-67 P | 23 657 грн. |
Духова шафа Solgaz SP-67P | 24 298 грн. |
Solgaz EKO SP-67P | 22 480 грн. |
Solgaz EKO SP-67P | 23 042 грн. |
Solgaz EKO SP-67P | 23 604 грн. |
Духовка електрична Solgaz SP-67P ECO | 25 635 грн. |
Духовка электрическая Solgaz SP-67P ECO | 23 713 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →