Набір посуду Krauff Luxurios 26-238-043
Krauff Luxurios 26-238-043 |
|
5-ти шарове термоакумулююче дно. Термостійка градація літражу. Кришка з отворами для зливу рідини.
Можна використовувати на всіх видах кухонних плит, в тому числі і індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Luxurios 26-238-043
Усі ціни 9 →Набір каструль Krauff Luxuriоs, 4 предмети (26-238-043) | 2 876 грн. |
Набір посуду Krauff 8 предметів 26-238-043 (27137) | 5 943 грн. |
Набор посуды Krauff 8 предметов 26-238-043 (27137) | 5 943 грн. |
Krauff 8 пр. (26-238-043) 8пр.(26-238-043) | 2 876 грн. |
Набір посуду 8 предметів Krauff 26-238-043 | 4 699 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →