Духова шафа Whirlpool W6 4PS1 OM4 P
Відео 1Фото 10 |
Whirlpool W6 4PS1 OM4 P |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool W6 4PS1 OM4 P
Усі ціни 32 →Whirlpool Whirlpool W64PS1OM4P | 23 399 грн. |
Духовой шкаф электрический Whirlpool W6 4PS1 OM4 P | 20 598 грн. |
Духовка електрична Whirlpool W6 4PS1 OM4 P | 17 499 грн. |
Whirlpool W6 4PS1 OM4 P духовка 73 л, 6th Sense, W Collection, Assisted di | 18 404 грн. |
WHIRLPOOL W64PS1OM4P | 20 740 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →