Смартфон Sony Xperia XZ 32 ГБ
Відео 47Фото 10 |
Sony Xperia XZ 32 ГБ
Екран:5.2 ", 1920x1080 (16:9), 424 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820
Камера:23 МП
Відео:4K
Акумулятор:2900 мАгод
Вага:161 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Sony Xperia XZ 32 ГБ
Усі ціни 10 →Ця модель знята з виробництва. З великою ймовірністю товар НЕ є новим, а продається як "відновлений" (маркування Refurbished, REF, CPO, відновлений тощо).
Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Смартфон Sony Xperia XZ F8331 3/32Gb black REF-, 5,2, 1920x1080, IPS, 8 ядер, Qualcomm Snapdragon 820 / Adreno 530, 2,15, 3, 32, 23, 13, +, -, 1, 2900, 23, 2900 Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 4 082 грн. |
Мобільний телефон смартфон Sony Xperia XZ F8331 3/32Gb pink REF - екран 5, | 4 317 грн. | Продавець: 4GConnect |
Смартфон Sony Xperia XZ F8331 3/32Gb pink REF-, 5,2, 1920x1080, IPS, 8 ядер, Qualcomm Snapdragon 820 / Adreno 530, 2,15, 3, 32, 23, 13, +, -, 1, 2900, 23, 2900 Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 4 082 грн. |
Смартфон Sony Xperia XZ F8331 3/32Gb blue REF-, 5,2, 1920x1080, IPS, 8 ядер, Qualcomm Snapdragon 820 / Adreno 530, 2,15, 3, 32, 23, 13, +, -, 1, 2900, 23, 2900 Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 4 082 грн. |
Смартфон Sony Xperia XZ F8331 3/32Gb pink REF *Уцінка-, 5,2, 1920x1080, IPS, 8 ядер, Qualcomm Snapdragon 820 / Adreno 530, 2,15, 3, 32, 23, 13, +, -, 1, 2900, 23, 2900 Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 3 589 грн. |
ще 5 пропозицій
Серія Sony Xperia 1, X, Z (топ)Порівняти в таблиці →
від 34 317 грн.
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 28 730 грн.
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 39 990 грн.
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 27 190 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 589 грн.
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 29 690 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 23 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
від 2 308 грн.
1SIM, компактний, 5 ", 441 ppi, 60 Гц, Android, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 + MSM9215M, камера: 13 МП, NFC, захист IP57, зарядка: 2330 мАгод, 146 г
від 34 524 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 43 130 грн.
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 3 724 грн.
1SIM, компактний, 5 ", 441 ppi, 60 Гц, Android 7.1, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650, камера: 23 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 2620 мАгод, 153 г
від 11 162 грн.
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 163 г
від 38 000 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 30 104 грн.
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
Відеоогляди
Sony Xperia XZ2 Premium - Почти Идеал
1 жовтня 201883 909 переглядів
Обзор Sony Xperia XZ3 - смартфон Реально удивил! ВНЕЗАПНО красив и хорош!
30 серпня 2018134 155 переглядів
Быстрый обзор Sony Xperia XZ3
30 серпня 201841 481 перегляд
Sony XZ Premium. Крутой и странный.
19 червня 2017100 358 переглядів
Обзор Sony Xperia XZ2 Compact. Единственный компактный флагман.
29 травня 2018135 433 перегляда
Обзор Sony Xperia XZ2 Premium — ЛУЧШИЙ смартфон Sony
20 серпня 2018108 387 переглядів
Обзор Sony Xperia XZ3
23 листопада 201828 073 перегляда
Новые смартфоны от Sony - XZ и X Compact - IFA 2016
3 вересня 201638 165 переглядів
Максимально подробный обзор Sony XZ Premium
20 жовтня 2017162 024 перегляда
Обзор Sony Xperia XZ2 2018: теперь у Sony всё по-новому
24 березня 2018142 376 переглядів
Обзор Sony Xperia XZ3 // Японцы смогли сделать красиво!
12 жовтня 2018367 878 переглядів
Обзор смартфона Sony Xperia XZ1
4 жовтня 2017133 301 перегляд
Sony Xperia XZ. 3 уровня впечатлений.
2 грудня 2016197 372 перегляда
Sony Xperia XZ3 Sinhala Review | Best Second Hand Smartphone 2024 in Sri Lanka Under 35000
11 липня 202313 318 переглядів
Pioneer XDJ-XZ සිංහල UNBOXING
9 березня 20218 086 переглядів
Aquos R2 VS Sony Xperia XZ3 Comparison || Battery,Price,lag,Camera || Full Review || Ahad op
7 жовтня 20223 429 переглядів
Sony Xperia XZ Premium Review in 2021 | Best Second Hand Smart Phone in Sri Lanka | Sinhala
4 вересня 20211 062 перегляда
Rosso Red XZ Premium Cinematic Unboxing, Start-up & Sony XB12 Giveaway [CLOSED]
6 червня 2021679 переглядів
Sony Xperia XZ Premium Unboxing
28 липня 2017499 переглядів
Sony Xperia XZS and XZ1 Sinhala Review | Best Second Hand Smartphone 2021 in Sri Lanka Under 25000
2 березня 2021204 054 перегляда
Sony Xperia XZ1 Compact Review sinhala | sybare සයිබරේ
15 травня 202211 057 переглядів
Sony Xperia XZ1 Review Sinhala | sybare | සයිබරේ
3 липня 20219 830 переглядів
Sony Xperia XZ3 Sinhala Review | Best Second Hand Smartphone 2021 in Sri Lanka Under 35000
14 лютого 2021307 370 переглядів
Sony Xperia XZ Premium: o novo top de linha da japonesa [Hands-on MWC 2017]
28 лютого 2017123 961 перегляд
Sony Xperia XZ Premium Unboxing, Impressions, and Size Comparisons
23 червня 20175 141 перегляд
Sony XZ Premium Review: Clock Stopper
29 липня 2017557 122 перегляда
វីដេអូ Review បង្ហាញពី Sony Xperia XZ Premium (John Sey)
29 травня 2017190 040 переглядів
Sony XPERIA XZ Review By John Sey (Cambo Report) 4K
16 жовтня 2016185 319 переглядів
Sony Xperia XZ Premium Unboxing (Sony Xperia 2017 Flagship, 4K HDR Screen)
31 липня 20178 336 переглядів
Sony Xperia XZ Premium Super Slow Motion - Test - Review - Recenzja - Prezentacja
19 червня 201720 328 переглядів
Sony oszalało?! Sony Xperia XZ i X Compact - Prezentacja
8 жовтня 201610 793 перегляда
Sony Xperia XZ Premium Pierwsze wrażenia | Robert Nawrowski
3 червня 201719 009 переглядів
Sony Xperia XZ2 Premium - recenzja, Mobzilla odc. 454
22 вересня 201879 483 перегляда
Sony Xperia XZ i Xperia X Compact #IFA2016 | Robert Nawrowski | Robert Nawrowski
1 вересня 201618 201 перегляд
Sony Xperia XZ3 Recenzja "Na taki smartfon Sony czekałem od lat!"
8 жовтня 20187 789 переглядів
Sony Xperia XZ Recenzja | Robert Nawrowski
8 жовтня 201624 381 перегляд
Sony Xperia XZ2 Compact - recenzja, Mobzilla odc. 436
13 червня 201887 157 переглядів
Sony Xperia XZ - prezentacja
22 вересня 201648 619 переглядів
Sony Xperia XZ1 Compact - recenzja, Mobzilla odc. 401
24 жовтня 2017170 834 перегляда
Sony Xperia XZ2 - recenzja, Mobzilla odc. 435
12 червня 2018182 987 переглядів
Porównanie iPhone 7, S7 edge, Xperia XZ, Honor 8 | Robert Nawrowski
30 вересня 201672 462 перегляда
Sony Xperia XZ3 - recenzja, Mobzilla odc. 458
8 жовтня 2018227 113 переглядів
Sony Xperia XZ Premium - recenzja, Mobzilla odc. 381
15 липня 2017303 207 переглядів
Sony Xperia XZ1 - recenzja, Mobzilla odc. 398
23 вересня 2017298 632 перегляда
Sony Xperia XZ - recenzja, Mobzilla odc. 319
29 вересня 2016501 473 перегляда
Sony Xperia XZ: стоит, кажется
3 вересня 2016224 193 перегляда
Обзор смартфона Sony Xperia XZ
25 жовтня 2016137 223 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 216 грн.
компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
1SIM, компактний, 5 ", 441 ppi, 60 Гц, Android 7.1, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650, камера: 23 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 2620 мАгод, 153 г
компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Snapdragon 810, камера: 23 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: fast charge, 2900 мАгод, 154 г, ультратонкий
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г