Смартфон Sony Xperia 1 IV 512 ГБ / 12 ГБ
Відео 39Фото 19 |
Sony Xperia 1 IV 512 ГБ / 12 ГБ
256 ГБ / 12 ГБ512 ГБ / 12 ГБ
2021 рікXperia Zгарний звук120 ГцNFCзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереоUSB C 3 fastUFS 3.1Wi-Fi 6E
Екран:6.5 ", 3840x1644 (21:9), 643 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 1
Камера:4 модулі, 12 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:185 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Sony Xperia 1 IV 512 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 53 →Смартфон Sony Xperia 1 Iv 12/512GB WhiteДисплей: 6.5" OLED (1644 x 3840 пікселів) / 643 ppi / Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 / Оперативна пам'ять: 12 ГБ / Вбу... щедована пам'ять: 512 Гб / Слот для карт пам'яті: microSDXC (замість другої SIM) / Камера: 12 Мп + 12 Мп + 12 Мп + фронтальна 12Мп / Комунікації: USB Type-C 3.1 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS) / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 185 г / Операційна система: Android 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 32 426 грн. |
Смартфон Sony Xperia 1 IV 12/512Gb BlackСмартфон Sony Xperia 1 IV Создавайте невероятный видеоконтент Xperia 1 IV предоставляет непревзойденные видеовозможност Hi-Res Store OnlineЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 29 999 грн. |
Sony Xperia 1 IV 12/512GB PurpleБренд: Sony Лінійка: Xperia 1 IV Тип: Смартфон Передвстановлена ОС: Android 12 Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 31 536 грн. |
Смартфон Sony Xperia 1 Iv 12/512GB VioletДисплей: 6.5" OLED (1644 x 3840 точек) / 643 ppi / Процессор: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 / Оперативная память: 12 ГБ / Встро... щеенная память: 512 Гб / Слот для карт памяти: microSDXC (вместо второй SIM) / Камера: 12 Мп + 12 Мп + 12 Мп + фронтальная 12Мп / Коммуникации: USB Type-C 3.1 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS) / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вес: 185 г / Операционная система: Android 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 31 401 грн. |
Смартфон Sony Xperia 1 IV 12/512GB Purple6.5", 3840x1644, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, 12 Gb, 512 Gb, 12 + 12 + 12 Mpx, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC,... ще5000 mAh, пилу/вологозахи Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 1 від магазину Поскаржитись | 31 244 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Sony Xperia 1, X, Z (топ)Порівняти в таблиці →
від 34 388 грн.
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 28 660 грн.
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 39 990 грн.
5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 187 г
від 26 916 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 585 грн.
1SIM, компактний, 5.2 ", 424 ppi, 60 Гц, Android 6.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820, камера: 23 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, зарядка: 2900 мАгод, 161 г
від 23 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
від 29 563 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
від 2 306 грн.
1SIM, компактний, 5 ", 441 ppi, 60 Гц, Android, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 + MSM9215M, камера: 13 МП, NFC, захист IP57, зарядка: 2330 мАгод, 146 г
від 32 600 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 42 500 грн.
флагман, гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 52 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 182 г, без ЗП
від 3 719 грн.
1SIM, компактний, 5 ", 441 ppi, 60 Гц, Android 7.1, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm MSM8956 Snapdragon 650, камера: 23 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 2620 мАгод, 153 г
від 11 162 грн.
5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 163 г
від 36 251 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 30 104 грн.
гарний звук, 5G, 6.1 ", 449 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 172 г
Відеоогляди
Sony Xperia 10 IV - тонкий та зручний фірмовий смартфон.
26 лютого 20234 318 переглядів
Sony Xperia 1 IV unboxing | розпаковка та огляд комплекту | easymac.com.ua
21 червня 2022667 переглядів
Sony Xperia 10 IV unboxing | розпаковка та огляд комплекту | easymac.com.ua
19 липня 2022399 переглядів
Режим разработчика на Sony Xperia 1 mark IV / Настройки для разработчика на Sony Xperia 1 mark IV
22 серпня 2022144 перегляда
Xperia 1IV: ОГОНЬ. БУКВАЛЬНО.
24 червня 202223 653 перегляда
Как первый раз настроить Sony Xperia 10 mark IV / Процесс настройки Sony Xperia 10 mark IV
26 липня 20224 270 переглядів
Sony Xperia 1 IV: Джобс бы помер, если б мог .
3 липня 2023580 переглядів
Как настроить первый раз Sony Xperia 1 mark IV / Процесс настройки Sony Xperia 1 mark IV
22 серпня 20221 263 перегляда
Sony Xperia 10 IV 5G vs Google Pixel 6a 5G
2 липня 2022658 переглядів
Sony Xperia 1 IV vs Samsung Galaxy S22 Ultra
11 червня 2022582 перегляда
Как войти в безопасный режим на Sony Xperia 1 mark IV / Как выйти из безопасного режима
22 серпня 2022206 переглядів
Sony Xperia 1 IV in 2023 | 8 Months Later
30 січня 202335 448 переглядів
Sony Xperia 10 IV Teardown Disassembly Repair Video Review
13 грудня 202218 049 переглядів
Sony Xperia 1 IV Winter POV Street Photography | Sannomiya, JP
19 грудня 20222 714 переглядів
Sounds of The Forest, Sony Xperia 1 IV / A7IV 4K
21 березня 20231 092 перегляда
Sony Shooting Grip GP-VPT2BT on Sony Xperia 1 IV
19 вересня 20222 506 переглядів
Rural Thailand Summer, with the Sony Xperia 1 IV
22 квітня 2023545 переглядів
Sony Xperia 1 IV - It's so Close to Perfection!!
12 травня 2022282 перегляда
SONY Xperia 1 IV mic audio test
19 червня 2022643 перегляда
samsung galaxy s22 vs xiaomi 13 Pro vs sony xperia 1 iv || full comparison || Compare phones.
16 грудня 2022574 перегляда
SONY XPERIA 1 III WITH THE VIDEOGRAPHY PRO FROM THE NEW SONY XPERIA 1 IV!
6 червня 2022457 переглядів
NOW Tech Burner Got Attention - Sony Xperia 1 IV Unboxing Giveaway
12 травня 2022151 перегляд
MONDAY MORNING VLOG! shot with the Sony Xperia 1 iv and no overheating on my device.
23 січня 2023195 переглядів
Sony Vlog Monitor for Xperia Pro i & Xperia 1 IV
3 червня 20225 785 переглядів
Sony Xperia 1 IV - Official Sony Style Cover with Stand
29 червня 20224 216 переглядів
Sony Xperia 1 IV The Future of Smartphone Cameras has Arrived #yourbrandtech #sony #sonyxperia1iv
3 липня 2022336 переглядів
Sony Xperia 1 IV vs Samsung Galaxy A73 5G vs ZTE Axon 40 Ultra
13 травня 2022524 перегляда
Sony Xperia 1 IV:A True Powerhouse For Music Creators.
16 травня 2022536 переглядів
Sony Xperia 1 IV vs Vivo x80 pro #shorts
2 червня 2022329 переглядів
Sony Xperia 1 IV Recenzja | Lepsza od poprzednich, ale...
5 вересня 202239 311 переглядів
Monitor zewnętrzny na Sony Xperia 1 IV i Sony α7 IV
29 серпня 20223 262 перегляда
Huawei P50 Pro vs Sony Xperia 1 IV: test aparatów
15 липня 20225 313 переглядів
SONY Xperia 1 IV Test Głośności Loudness Test
2 січня 2023112 переглядів
Szybki test Sony Xperia 1 IV
17 червня 202227 752 перегляда
Sony Xperia 10 IV Recenzja | Kompaktowy średniak! Czy warto kupić?
22 вересня 202218 635 переглядів
iPhone kupisz w Plusie, M1 Ultra nie aż tak wydajny, Sony Xperia 1 IV z małymi ramkami bez wcięcia
20 квітня 202211 902 перегляда
Recenzja Sony Xperia 1 IV : Gorący towar z wysokiej półki ...
3 липня 202212 359 переглядів
Rozpakowujemy: Sony Xperia 1 IV
16 червня 2022545 переглядів
Smartfon Sony Xperia 10 IV
11 травня 20228 217 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Sony Xperia 1 IV
Ціни на Sony Xperia 1 IV |
---|---|---|---|---|
Sony Xperia 1 IV 256 ГБ / 12 ГБ | від 26 916 грн. | 77 пропозицій | ||
Sony Xperia 1 IV 512 ГБ / 12 ГБ | від 29 563 грн. | 53 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 185 г
гарний звук, 5G, 6.5 ", 643 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 12 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 186 г
від 33 438 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 801 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 275 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 20 635 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 485 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 690 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г