Навушники
SOUNDPEATS Force Pro
Відео 6Фото 9 |
SOUNDPEATS Force Pro |
|
Магніти в корпусі навушників дозволяють з'єднати їх разом, що полегшує зберігання і запобігає сплутування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOUNDPEATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOUNDPEATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOUNDPEATS Force Pro
Усі ціни 14 →Наушники SoundPEATS Force Pro Black | 1 590 грн. |
Наушники SoundPEATS Force Pro Black | 1 671 грн. |
SoundPEATS Force Pro Black (4295) | 1 602 грн. |
Soundpeats Наушники Force Pro black STH0008264 | 1 799 грн. |
Навушники SoundPEATS Force Pro black | 1 748 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →