Навушники
JBL Endurance Race
Відео 22Фото 40 |
JBL Endurance Race |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Які навушники JBL вибрати? Розбираємо лінійки Everest, Endurance, E-Series, Live та інРозбираємося у всіх хитросплетіннях асортименту навушників JBL
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Endurance Race
Усі ціни 49 →Навушники JBL Endurance Race Black (JBLENDURACEBLK) | 2 499 грн. |
Навушники JBL Endurance Race (JBLENDURACEBLK) Black | 2 499 грн. |
Бездротові навушники JBL Endurance Race Black (JBLENDURACEBLK) JBLENDURACE | 2 499 грн. |
Наушники JBL Endurance RACE Black (JBLENDURACEBLK) JBLENDURACEBLK | 2 499 грн. |
Bluetooth-гарнітура JBL Endurance Race Black (JBLENDURACEBLK) JBLENDURACEB | 2 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Користуюся 3+ місяців, тримають дуже довго заряд, користуюсь десь 5-6 годин на день, іноді більше, розряджавши їх максимум до 50%, думаю годин 10-12 відпрацюють. Пірнав з головою та приймав душ у цих навушниках, вологозахист гарний. Добре тримаються і не випадають з вуха при сильних рухах. Звук мені понравився "фірмовий JBL". Разів 5-6 падали без кейсу на бетон та метал з висоти 1-2 метри, з ними нічого не сталося, напевно пощастило. Режим прозорості дуже допомагає коли потрібно бути поважним до навколишнього середовища, або коли хочеться слухати музыку не відволікаючись від розмови. На жаль не можу використовувати більше 7 годин, як і інші подібні затички, бо вуха починають боліти, але думаю це індивідуально. Знайшов баг, іноді звук зміщається у правий навушник, трапляється це дуже рідко можливо пов'язано з втратою зв'язку, фіксуватися якщо зайти в мобільний додаток JBL (навушники перезапускаються) або якщо покласти і дістати з кейсу. Радіус дії як і заяв, які працюють через бетонну стіну, не втрачають зв'язок при ходьбі або якщо закрити вуха руками. Затримка звуку десь 300-400 мс у режимі відео та 500-600 мс у режимі аудіо, для ігрів не підійдуть. На жаль в мобільному додатку не можна налаштувати власні жести та дії, лише обрати з перевстановлених на кожен навушник окремо (приходиться обирати регулювати гучністю або режимом прозорості).Немає шумозаглушення, але є AAC. У мобільному додатку можна налаштувати автовідключення, зміщення звуку (R/L), обновити прошивку та інше. Мобільний додаток.
Довго тримають заряд. Гарно тримаються у вусі. Радіус дії відповідає заявленому. Режим прозорості. Вологозахист. AAC. Можна настроїти таймер автовідключення. "Фірмовий" JBL звук. Складно знайти краще та найдійніше навушники за 2500 грн))) Затримка звуку 300-400 мс, для ігор не підійдуть.
Не можна настроїти власні жести та дії, лише обрати з перевстановлених на кожен навушник окремо. Баг зі зміщенням звуку (дуже рідко). Немає шумозаглушення. Немає AptX та LDAC. V1ad: користуюся JBL Endurance Race кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →