Навушники
BASEUS Bowie MA20
Фото 8 |
BASEUS Bowie MA20 |
|
Активне шумозаглушення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Bowie MA20
Навушники Baseus Bowie MA20 TWS Cluster (A00054600113-00) Black | 1 499 грн. |
Навушники Baseus Bowie MA20 Black (55353) 55353 | 1 499 грн. |
Baseus Bowie MA20 True Wireless Earphones Cluster Black | 2 217 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →